
Glas in lood raam No. 1
Prachtig glas in lood raam uit het eerste kwart van de 20e eeuw. Dit glas in lood raam heeft mooie kleuren en heeft een mooi motief.
Antiek glas in lood raam uit het eerste kwart van de 20e eeuw, met mooie kleuren en een mooi motief. Dit glas in lood raam verkeert in goede staat, al het glas is heel en het zit nog stevig in het lood. Het kozijn is licht gebogen (origineel). De afmetingen van dit glas in lood raam zijn:
Hoogte: 62,5 cm
Breedte: 53,5 cm
Wij hebben ruime ervaring met het inpakken en versturen van glas in lood ramen en we kunnen dan ook alle ramen bij je thuis laten bezorgen. Bij ramen kleiner dan 170x70 cm kan dit al vanaf, 6,95, al raden we wel aan om voor aangetekende verzending te kiezen. Bij glas in lood ramen groter dan 170x70 cm kun je voor de optie transport kiezen. Levering door geheel Nederland is al vanaf, 30,- mogelijk. Uiteraard kunnen wij de ramen ook in het buitenland leveren, neem contact met ons op voor meer informatie en prijzen.
Laat ons helpen!